ПРО ТЕАТР

Правила відвідування Волинського академічного обласного театру ляльок


1. Перед тим, як придбати квиток у касі, уважно прочитайте репертуарну афішу театру і оберіть виставу відповідно до віку дитини.

2. Кожен відвідувач театру, незалежно від віку, повинен мати квиток.

3. Для пільгових категорій відвідувачів* можливе попереднє бронювання місць на виставу по телефону: 72- 32 – 60. За 30 хв. до початку вистави бронь знімається.

4. Повернути попередньо придбаний квиток на виставу можна не пізніше, ніж за 1 годину до її початку.

5. Приходьте на виставу завчасно – вхід відвідувачів до театру розпочинається за 40 хв. до початку вистави.

6. У театрі завжди лунають театральні дзвінки: перший – за 15 хв. до початку вистави, другий – за 5 хв. до початку вистави, третій дзвінок – початок вистави. Займіть свої місця у залі після другого дзвінка. Після третього дзвінка входити до глядацької зали не прийнято.

7. Під час перегляду вистави забороняється вживати їжу та напої, користуватися мобільними телефонами, фото та відеотехнікою, ходити по залу. Категорично забороняється підніматися на сцену під час вистави та антракту. Купуючи квиток на виставу, відвідувачі автоматично погоджуються виконувати всі правила, встановлені театром, і навчати цьому своїх дітей.

Дирекція театру

*Згідно чинного законодавства України до пільгових категорій відвідувачів театру ляльок належать: діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди.

МИ ВІДКРИТІ ДО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Пишіть:

Телефонуйте:

+38 050 918 4913 Олена Володимирівна (головний адміністратор театру)

(0332) 72 32 60 - Каса

(0332) 72 31 37 - Черговий

(0332) 72 31 63 - Приймальна

Приходьте:

Слідкуйте: