ПРО ТЕАТР

Статут театру ляльок

переглянути pdf


Договори про закупівлі за бюджетні кошти 2021 перейти

Директор-художній керівник театру

Згідно документу Волинської обласної ради  від 13 березня 2023р. №79 Про виконувача обов`язків директора-художнього керівника Волинського академічного обласного театру ляльок  призначення директора – художнього керівника Волинського академічного обласного театру ляльок, в установленому законом порядку, або прийняття іншого розпорядчого документа, з 16 березня 2023 року, виконання обов’язків директора – художнього керівника Волинського академічного обласного театру ляльок покладені на заступника керівника з питань економіки та фінансів – Хаїнського Вадима Вікторовича.


З серпня 2022 року виконує обов'язки директора - художнього керівника Волинського академічного обласного театру ляльок Каліщук Микола Петрович, який з 1989 року працював на посаді заступника директора.

До цього, з часу створення театру, майже 47 років його незмінним керівником був Поштарук Данило Андрійович - театрознавець, режисер, актор, заслужений діяч мистецтв України, заслужений діяч культури Польщі, лауреат премій імені М. Садовського та П. Саксаганського Національної спілки театральних діячів України, "Галицька Мельпомена" Львівського міжобласного відділення Спілки; кавалер ордена України «За заслуги» 3-го ступеня та Срібного Хреста Заслуг перед Республікою Польща. Нагороджений почесною відзнакою "За утвердження позитивного образу України у світі" Європейського центру Міжнародного проекту професійно-культурних обмінів.

Творчу діяльність розпочав актором у драматичному театрі, де зіграв понад 40 ролей. У 1975 році заснував Волинський театр ляльок із того часу до сьогодні є його незмінним директором та художнім керівником. Поставив 20 вистав, опублікував понад 20 рецензій. У 1983 році заснував перший Всеукраїнський фестиваль театрів ляльок, який проходив у Луцьку до 1989 року, а з 1993 спільно з Президентом УНІМА Хенріком Юрковським започаткував Міжнародний фестиваль «Різдвяна містерія» та науковий симпозіум «Традиції різдвяної драми в театрі ляльок». У 2013 р. упорядкував і видав двомовну (українська і англійська) книгу "Різдвяна містерія" матеріалів наукового симпозіуму, рекомендовану до друку Вченою радою Національного Центру театрального мистецтва імені Леся Курбаса.

МИ ВІДКРИТІ ДО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Пишіть:

Телефонуйте:

+38 050 918 4913 Олена Володимирівна (головний адміністратор театру)

(0332) 72 32 60 - Каса

(0332) 72 31 37 - Черговий

(0332) 72 31 63 - Приймальна

Приходьте:

Слідкуйте: