НОВИНИ
![11 та 18 лютого запрошуємо на нашу нову виставу за казкою Сашка Лірника](/media/thumbs/news/a_Uv9rzgs_360x360.webp)
09.02.24
11 та 18 лютого запрошуємо на нашу нову виставу за казкою Сашка Лірника
Маємо приємність запросити вас на прем’єру вистави "Казка про рудого чорта та козацький рід", яка відбудеться 11 та 18 лютого о 12:00.
В основі – твір знаного українського казкаря Сашка Лірника. Постановку здійснив київський режисер Михайло Урицький, вже відомий жителям Луцька двома гастрольними виставами - "Тіні забутих предків" та "Вертеп. Надія".
"Казка про рудого чорта та козацький рід" – це історія пригод козака Семена, який через необережність свого старого батька Мехтода потрапляє у неволю до нечистої сили. Через багато випробувань доведеться пройти козаку, аж доки він не повернеться до рідної хати з мішком золота!
Спеціально для вистави створювалися унікальні декорації та костюми, виконані у народному стилі. Художниця вистави Ольга Демченко – випускниця кафедри мистецтва театру ляльок КНУТКіТ імені Карпенка-Карого, намагалася поєднати традиційні образи козаків із персонажами, які добре відомі сучасним дітям. Композитор вистави – Костянтин Яворський продумав звукове наповнення п’єси, використовуючи традиційні українські мотиви.