НОВИНИ
![Міжнародні партнери нашого театру підготували черговий чудовий подарунок - безкоштовний показ вистави "Лускунчик"](/media/thumbs/news/d5_360x360.webp)
23.01.24
Міжнародні партнери нашого театру підготували черговий чудовий подарунок - безкоштовний показ вистави "Лускунчик"
Запрошуємо на безкоштовний показ вистави про справжні щирі почуття, про внутрішню красу людини, про перемогу та самопожертву заради інших.
![](/media/images/luskunchyk.webp)
Вистава «Лускунчик» створена на основі класичного сюжету казки Ернста Теодора Амадея Гофмана «Лускунчик і Мишачий король». Добрий чарівник Дросельмеєр, приготував для юної дівчинки Марі розповідь про принца Лускунчика і примхливу принцесу Пірліпат, яку мишача королева Мишильда перетворила на мишу.
Участь безоплатна!
Де? Волинський академічний обласний театр ляльок, м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 18.
Коли? 24 січня 2024 року, 11:00.
Для бронювання місць звертайтеся до адміністратора нашого театру: +380950735087 (Лілія Олексіївна).
Показ вистави організовано в межах реалізації проєкту «Healing Puppetry: Empowering Young Minds and Strengthening Young Hearts during Wartime» / «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни», який фінансується зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Goethe-Institut Ukraine Auswärtiges Amt.