НОВИНИ

Відбувся четвертий фінальний тренінговий семінар із лялькової терапії

04.12.23

Відбувся четвертий фінальний тренінговий семінар із лялькової терапії

4 грудня відбувся четвертий фінальний тренінговий семінар "Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни". Дякуємо усім 48 учасникам які долучились. Це були неймовірні 16 годин спільної роботи.

Здобуті на семінарах навички допомагають педагогам та психологам ефективніше працювати з дітьми та молоддю, особливо в умовах воєнного стану. Лялькотерапія відкриває нові можливості для розуміння та вирішення психологічних та емоційних викликів, сприяючи гармонії в суспільстві.

Дякуємо нашим тренерам! Психологиня Світлана Сасюк - справжня майстриня, що знайшла підхід до кожної групи. Її обізнанність в лялькотерапії дозволила поглибити свої знання усім учасникам семінарів. В.о. директора-художнього керівника театру ляльок Вадим Хаїнський поділився практичним досвідом роботи з ляльками.

Тренінгові семінари організовані та проводяться в межах реалізації грантового проєкту «Healing Puppetry: Empowering Young Minds and Strengthening Young Hearts during Wartime» / «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни», який фінансується зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Goethe-Institut Ukraine Auswärtiges Amt.

МИ ВІДКРИТІ ДО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Пишіть:

Телефонуйте:

+38 050 918 4913 Олена Володимирівна (головний адміністратор театру)

(0332) 72 32 60 - Каса

(0332) 72 31 37 - Черговий

(0332) 72 31 63 - Приймальна

Приходьте:

Слідкуйте: