НОВИНИ
![Відбувся шостий арт-терапевтичний воркшоп зі створення ляльки](/media/thumbs/news/d_1_aQpPvNj_360x360.webp)
26.11.23
Відбувся шостий арт-терапевтичний воркшоп зі створення ляльки
26 листопада відбувся шостий арт-терапевтичний воркшоп зі створення ляльки. На цьому занятті учасники спробували "оживити" свого персонажа. Працювали над пластикою, голосовою характеристикою. Все це сприяло розвитку творчості, емоційного вираження та комунікативних навичок у дітей.
Робота під професійним керівництвом Вадим Хаїнський допомогла й з ораторськими здібностями дітей. Вони відчули впевненість у голосі й у собі. Поговорили про образи з психологинею Надією Бруякою, прописали монологи персонажів для кращого розуміння їх почуттів і характерів.
Більшість ляльок отримали свій фінальний зовнішній вигляд. А діти відчули гордість за те, що власними руками створили повноцінного героя вистави!
![](/media/images/405835432_857565742965617_8991073410716240853_n.webp)
![](/media/images/405822946_857564852965706_4747606452011478430_n.webp)
![](/media/images/405852799_857564822965709_8895729419032758807_n.webp)
Арт-терапевтичні воркшопи зі створення театральної ляльки організовано та проводяться в межах реалізації грантового проєкту «Healing Puppetry: Empowering Young Minds and Strengthening Young Hearts during Wartime» / «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни», який фінансується зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Goethe-Institut Ukraine Auswärtiges Amt.