НОВИНИ

Відбувся четвертий арт-терапевтичний воркшоп зі створення ляльки

19.11.23

Відбувся четвертий арт-терапевтичний воркшоп зі створення ляльки

19 листопада 2023 року відбувся вже четвертий воркшоп з виготовлення театральної ляльки для дітей та підлітків у Волинському академічному обласному театрі ляльок.

Цього разу діти працювали у командах, виконували різноманітні комунікативні та арт-терапевтичні вправи, вчились сприймати і приймати те, що робить інша людина.

Щоразу, по завершенню арт-терапевтичного заняття, діти поспішають у майстерню творити дива власними руками.

Процес створення ляльки настільки захоплюючий, що 4-годинне заняття проходить, як одна мить. Діти відчули себе справжніми майстрами-чарівниками: шпаклювали і ґрунтували, склеювали тулуб, ручки і ніжки персонажів.


З неймовірною цікавістю чекаємо на ту мить, коли ляльки будуть повністю завершені і оживуть під час показу вистави-імпровізації, режисерами якої стануть наші юні, талановиті і творчі діти.

Арт-терапевтичні воркшопи зі створення театральної ляльки організовано та проводяться в межах реалізації грантового проєкту «Healing Puppetry: Empowering Young Minds and Strengthening Young Hearts during Wartime» / «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни», який фінансується зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Goethe-Institut Ukraine Auswärtiges Amt.

МИ ВІДКРИТІ ДО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Пишіть:

Телефонуйте:

+38 050 918 4913 Олена Володимирівна (головний адміністратор театру)

(0332) 72 32 60 - Каса

(0332) 72 31 37 - Черговий

(0332) 72 31 63 - Приймальна

Приходьте:

Слідкуйте: