НОВИНИ

Відбувся другий арт-терапевтичний воркшоп зі створення ляльки

12.11.23

Відбувся другий арт-терапевтичний воркшоп зі створення ляльки

Сьогодні, 12 листопада, відбувся другий арт-терапевтичний воркшоп зі створення театральної ляльки в межах реалізації грантового проєкту «Healing Puppetry: Empowering Young Minds and Strengthening Young Hearts during Wartime» / «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни», який фінансується зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut Goethe-Institut Ukraine Auswärtiges Amt.

Кожен момент був насичений теплом і турботою. Лялькова терапія – це не тільки спосіб вираження емоцій, але й сприяння формуванню сильного духу та внутрішньої міцності дітей.

Психологиня Надія Бруяка - відмінний провідник у світі внутрішнього самовиявлення. Її допомога у виявленні унікальних якостей кожного учасника не лише збагатила та зміцнила їх особистість, а й створила безпечне середовище для відкриття себе.

Процес роботи з лялькою та пап'є-маше став справжньою творчою пригодою, де діти не лише втілювали свої емоції у витворах мистецтва, але й розвивали командну співпрацю та уміння виражати себе через творчість.

Отримані 9-шарові ляльки стали унікальними шедеврами, що несуть у собі не лише творчість дітей, але й їхню внутрішню силу.

Цей проєкт безумовно відіграє важливу роль у формуванні майбутнього покоління, підтримуючи його творчість та емоційну стійкість у непростих умовах війни.

Ми впевнені, що така цілюща лялькова терапія несе в собі надзвичайні результати, і ми чекаємо на ще більше захоплюючих моментів у подальших етапах проєкту.

МИ ВІДКРИТІ ДО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Пишіть:

Телефонуйте:

+38 050 918 4913 Олена Володимирівна (головний адміністратор театру)

(0332) 72 32 60 - Каса

(0332) 72 31 37 - Черговий

(0332) 72 31 63 - Приймальна

Приходьте:

Слідкуйте: