НОВИНИ

Відбулося п'яте арт-терапевтичне заняття "В гостях у ляльки"

21.11.23

Відбулося п'яте арт-терапевтичне заняття "В гостях у ляльки"

Підсумовуючи п'ять занять з "Цілющої лялькової терапії", ми залишились враженими стійкістю дітей після випробувань, які їм доводиться переживати в умовах воєнного стану.
Наш проект спрямовувався на створення безпечного та підтримуючого простору для дітей, щоб вони могли висловлювати свої емоції, ділитися травматичними досвідами та розвивати механізми впорядкування через мистецтво лялькотерапії. 
"Healing Puppetry" більше не лише виготовлення ляльок; це стало глибокою формою арт-терапії, використовуючи матеріали, такі як глина, папір, тканина та інші. Цей терапевтичний процес дозволяв учасникам повністю поглиблюватися в творчий вираз і передавати свій емоційний стан через ляльку, яку вони створювали. 
Поза тим, щоб бути лише відображенням уявного світу дитини, ці театральні ляльки стали носіями їхніх емоцій, страхів та викликів. Через рольові ігри та дослідження, ми розгортали складнощі життя у захоплюючим та зрозумілим способом, відображаючи повсякденні труднощі, із якими стикалися ці вражаючі діти. 
 Науково лялькова терапія, або "Лялькотерапія", показала вражаючі результати в поліпшенні емоційного благополуччя. Спрямоване використання матеріалів та участь у таких діяльностях, як малювання та колаж відкривало унікальний шлях для емоційного вираження, зцілення та зростання. 
"Лялькова терапія" вирішувала глибокі емоційні потреби дітей та молоді, надаючи їм безпечний та творчий підхід для емоційного вираження, зцілення та зростання. Через лялькову терапію наш проект прагнув зміцнити їхні серця та стимулювати розум, виховуючи стійкість та створюючи надію в умовах війни.
Реалізовано в межах грантового проєкту «Healing Puppetry: Empowering Young Minds and Strengthening Young Hearts during Wartime» / «Цілюща лялькова терапія: стимулювання молодих умів та зміцнення юних сердець у час війни», який фінансується зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.
Дякуємо, що були частиною цієї подорожі разом з нами. Разом ми змінюємо світ!

МИ ВІДКРИТІ ДО ВАШИХ ПРОПОЗИЦІЙ

Пишіть:

Телефонуйте:

+380 95 073 5087 Лілія Олексіївна (адміністратор)

(0332) 72 32 60 - Каса

(0332) 72 31 37 - Черговий

(0332) 72 31 63 - Приймальна

Приходьте:

Слідкуйте: