НОВИНИ
![Відбулось третє арт-терапевтичне заняття для дітей «Жу-Жу-Жу, а я з лялькою дружу»](/media/thumbs/news/dlya_ditey_tpa_pidlitkiv_5_360x360.webp)
17.11.23
Відбулось третє арт-терапевтичне заняття для дітей «Жу-Жу-Жу, а я з лялькою дружу»
«Жу-Жу-Жу, а я з лялькою дружу!» зібрав одних з найменших учасників всіх арт-терапій. Розпочали його зі знайомства, вивчали особливості наших вірних друзів - ляльок. Діти дізналися, як керувати лялькою, надавали їй голос, оживляли та навіть вчилися робити голосом звуковий супровід дійства.
Кожен учасник не лише створював свій власний тембральний образ, але й вчився слухати партнерів по сцені. А ось створення власних емоційних історій стало куточком, де діти вільно виражали свої почуття за допомогою ляльок.
Вони вразили нас своїми зворушливими сценками з ляльками та емоційними історіями.
Лялькотерапія допомагає дітям вирішувати емоційні питання, розвивати вміння виражати свої почуття та виявляти емпатію до інших. В цей складний військовий час - це ще один інструмент для зцілення та відновлення.
Дякуємо усім за їхню творчість та енергію!
![](/media/thumbs/images/404410568_363546302864458_6607402463278021216_n_2048x1365.webp)
![](/media/thumbs/images/404230597_852755076780017_8496811512131454088_n_2048x1365.webp)
![](/media/thumbs/images/404254842_363546812864407_3187740282903062252_n_2048x1365.webp)