ЯК "ХТОСЬ" ПЕРЕТВОРИВСЯ НА "ВОДЯНЕ СЕРЦЕ": ЯСКРАВИЙ ПІДСУМОК ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ ЛЯЛЬКАРСТВА
10 серпня 2023 року юні театрали, які більше тижня відвідували ЛШЛ, презентували перед глядачами свої вміння та навички. Розповідають - було цікаво, важко, яскраво і... трішки сумно, що Літня Школа Лялькарства так швидко закінчилася.
![](/media/thumbs/images/364650573_774811947907664_2117218082197804924_n_2048x1365.webp)
Підсумком їхньої роботи стала вистава "Водяне серце" за книгою Вікторії Амеліної, яку прийшли подивитися не лише родичі юних театралів, але й актори нашого театру.
Показ розпочався з сумної ноти... Присутні, хвилиною мовчання, вшанували Героїв, які загинули від рук російських окупантів. Сама ж авторка твору, за яким готувалася вистава, померла у лікарні Дніпра від поранень, внаслідок російського ракетного удару.
![](/media/thumbs/images/365775806_779314870790705_7118515691499600879_n_2048x1365.webp)
Перед глядачами розгорнулася цікава та оригінальна історія про те, як "Хтось" - невідома істота, що живе у акваріумі, шукає себе. А допомагають йому Черепаха, Сумний Двоногий та різнокольорові Рибки.
По закінченню вистави, як і годиться, усі учасники ЛШЛ отримали вдячні оплески, квіти та іменний сертифікат, який засвідчив, що вони сумлінно навчалися.
![](/media/thumbs/images/366629772_780360810686111_6723052200673713384_n_2048x1365.webp)
![](/media/thumbs/images/366680295_780360830686109_2661224162479059855_n_2048x1365.webp)
Щиро зичимо юним театралам переможного миру, міцного здоров'я, успіхів та творчого зростання!